Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájok és kalitka...

Hullámos papagájok és kalitka (kisebb, ami még elég neki) + tartozékok mennyibe kerülnek úgy általában?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
4-5ezer. nem érdemes 5-600forint miatt a picit venni,mert megbánod és akkor csak pénzkidobás a kicsi ára. fressnapfban és alphazooban sok akcio szokott lenni, vagy vaterán,expresszen is érdemes megnézi. én pl. bolti ár harmadáert adtam
2011. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

40*60 alatt nagyon ne nézelődj, ezek tényleg úgy 6000 környékén vannak. Kiegészítőkkel, papagájjal együtt egy 10esből kijössz. Ülőrudakat nem érdemes venned, a műanyagok sz.rok, a fa ülőrúd meg 1 db 400 Ft volt. Egyszerűbb, ha letörsz pár vastag fűzfa vagy gyümölcsfaágat, a madarak is jobban örülnek neki, szebben mutat, és Te is jól jársz. Csengőt, tükröt ne vegyél neki, hintát, lógó karikákat, kis felakasztható cuccokat viszont igen, minél színesebb, annál jobb:) Ezek pár száz Ftból megvannak, és nagyon szeretik.


Kalitkán kívülre, picit magasabbra, mint a kalit, pedig szerelj valami virágtartót, vagy vastag faágat, mert ha nincs kiülőjük, akkor sanszos, hogy a szekrény teteje vagy a függönykarnis lesz a kedvenc helyük.

2011. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam engedtem ki őket de elötte tetem egy vastag fűzfaágat a kalitka fölé kötéllel hol vannak? a gáz csövön de úgy döntöttem hogy télen nem engedem ki őket mert meg égetheti a kis lábacskájukat :(
2011. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!