Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Éjszaka hím hullámosom sajnos...

Éjszaka hím hullámosom sajnos meghalt minden előjel nélkül tojó egyedül maradt nagyon magányos folyamatosan hívogatja. Lehet mellé egy új párt venni? Vagy várjak vele még?

Figyelt kérdés
Félek a magányba ő is belepusztul.
2023. ápr. 29. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék vele 7-10 napot, hátha valami fertőző ok miatt pusztult el szegény, és ebben az esetben elképzelhető, hogy a másik sem egészséges már.
2023. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ remélem a tojót nem veszítem el borzasztó ez is sajnos nagyon sajnálom nem mutatott semki féle betegséget a fiú
2023. ápr. 29. 10:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este hazaértem és már úgy ült a rúdon jpgy a szárnyai szétvoltak tárva. Lement a kalitka aljára és ott érte
2023. ápr. 29. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős volt?
2023. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 év körüliek
2023. ápr. 29. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén az nem annyira sok. Lehet, hogy tényleg volt valami problémája, ezért szerintem is várj még pár napot, és figyeld, hogy tapasztalsz-e valami furcsát a tojó viselkedésén.
2023. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ
2023. ápr. 29. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!