Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért borogatja fel a hím...

Miért borogatja fel a hím nimfa az összes etetőt? Eddig ezt sose csinálta.

Figyelt kérdés
Pedig van bent játék neki meg a párjának. Meg énekelt is napi szinten többször, párosodtak, most viszont egy ideje nem tapasztalom. Egyik nap bent gubbasztottak az oduban, de tojás nincs. Ez lenne az előjele? Egyébként esznek szépen mindketten, csak most olyan furcsa, főleg a hím.

2023. máj. 25. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Mekkora a kalitka? Ki szoktad őket engedni repkedni? Milyen időközönként? Odút vedd le, a kedvtelésből tartott állatok szaporítása törvénybe ütköző.
2023. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem az egyik hullámosom csinálja ezt. Ilyen rácsra akasztható fém tálak vannak, azokat szokta egyik oldalon leakasztgatni. Minden reggel csinálja, szerintem figyelemért/játékból, mert mindig van friss kaja, stb. Visszaakasztom, utána elnyugszik, aztán kora reggel mindig kezdődik elölről. Van elég helyük, játékuk? Mondjuk enyémeknek van elég hely, játék is, van pusztítani- szétrágni való játék, logikai játék, enyhe, szórakoztató viselkedési zavarnak tudom be. Amikor nagy ritkán néhány napra lelépek itthonról, nem csinálja, szóval nálunk a show kifezetten nekem szól, pedig sokat szoktam vele foglalkozni, és vannak társai is.
2023. jún. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!