Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az indiai futókacsánk nőstény...

Az indiai futókacsánk nőstény párja sajnos délben elpusztult. A hím rendesen eszik, viszont eléggé szomorú és nem ugyanúgy hápog mint mikor a párja még élt. Őszintén nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Adjam el, vegyek neki új párt vagy ne?

Figyelt kérdés

#kacsa #indiai futókacsa #elpusztult a kacsa párja #mit kezdjek a pár nélküli kacsámmal #vajon a hím kacsa is elpusztul ha elveszítette a párját #kacsa elveszítette a párját
2023. máj. 31. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rajtad múlik,hogy tudod-e továbbtartani. Ha igen, szerintem egy másik párral elöbb utóbb újra rendben lesz minden. Én ezt tenném.
2023. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem párban élnek, egy gácsér mellé 2-3 tojó kellene. Nem fogja így jól érezni magát, szóval egyedül nem maradhat. Neked kell eldönteni, hogy veszel-e mellé tojókat, vagy eladod inkább.
2023. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki a párt. Ha megteheted gondoskodj róla, hogy ne maradjon egyedül
2023. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*pár
2023. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!