Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy galamb fiókát...

Kevin3762789 kérdése:

Találtam egy galamb fiókát még nem tollas hanem pejhes a tenyerembe fér el. olvastam hogy lehet neki vizbe áztatott csirke indító tápot szerintetek jó az?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hagyd ott ahol találtad ha nem sérült, az anyja megtalálja ha sipít.
2023. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tedd vissza. Egyszer 5 órán át cipeltem magammal egy ilyen fiókát, mialatt a városban egyik helyről a másikra jártam gyakorlat miatt. Tesók, anyuka, senki sehol nem volt. Féltem, hogy meghal. Felhívtam az állatdokit, aki mondta, hogy az lesz a legjobb, ha visszaviszem, mert annak a legnagyobb a valószínűsége, hogy az anyja rátalál.
2023. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, azzal szokták etetni őket.

https://www.youtube.com/watch?v=AkJyriu_1Ow

2023. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az utcánkba találtam és ahol találtam egy néni lakik sok macskával csoda hogy még nem ették meg nem merem oda vinni és ott hagyni mert még azok a macskák meg mennyi esélye lenni a földön még ha az anya etetné is.
2023. jún. 4. 20:43
 5/8 anonim válasza:
78%

Kis csórika... Remélem nálad biztonságban lesz és megerősödik! :)

(Bocsi hogy nem a kêrdésre válaszoltam.)

2023. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

A szülei a földön nem etetik, tőled függ az élete.

Facebook MADÁRMENTÉS csoportba írj ott adnak tanácsot.

2023. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
68%
Lehet adni.
2023. jún. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem madár mentő központossal azt mondta hogy jó hogy nem hagytam ott mivel. Amacskák megették volna csibe indított vízbe áztatva kell neki adni fecskendővel már evett egész jól van de még bármi történhet.
2023. jún. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!