Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi tépi le a galambok fejét ?

Mi tépi le a galambok fejét ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,már több mint 6 éve tartok postagalambokat viszont még így nem jártam. Kb 2 hete kezdődött el és azóta minden éjjel jön valami és megöli az egyik galambot(leginkább a nagyobb fiókákat), találtam a ducban egy nagyobb lyukat ahova be voltak húzva a galambok véleményem szerint ott jött be az állat és ott is távozott. Nah most én itt patkányra tippeltem nagyon sok egér mérget vettem ami reggelre mind elfogyott,de ez sem segített ezután betömtem a lyukat és ott már biztosan nem tud átjönni semmi. Ma reggel arra keltem ,hogy megint egy nagyobb fióka fej nélkül hever viszont most ,hogy a lyuk be van tömve a duc közepén találtam. Legtöbbször csak a galamb fejét tépi le és ott hagyja ,ritkán hiányzik néhány darab a galambbol. Én már teljesen fel adtam fogalmam sincs mi lehet vagy ,hogy mit tegyek ellene. Nagyon szépen megköszönném ha valaki tudna segíteni.

2023. júl. 18. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
nyest
2023. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

[link]

Kiszívja a vérét.

2023. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Banyek tedd szellőzhetővé egyben biztonságossá is , vannak megoldások .A mérgek megölik a baglyokat macskát stb , hagyd ki a témából.
2023. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig biztonságosnak tartottam mivel 6 év alatt egy galambot se öltek meg. Szívesen meghallgatnám a megoldásaidat ,ha már azt írtad ,hogy vannak,hiszen ezért került ki ez a kérdés.:))
2023. júl. 18. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Csak bejutott a nyest , akkor nem biztonságos sem precíz a létesítmény .
2023. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tipikus magyar , ahelyett,hogy valamit segítene,csak kötekedni tud. :)
2023. júl. 18. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Tipikus ostoba korlátolt önállótlan fogyasztó a kérdező ,mástol vár látatlanba segitséget . Az életében nem volt kint sehol a határokon kívül de ismeri az összes nációt. Itt teszi az agyát nincs önkritikája sem vállal felelősséget . Old meg a problémádat vagy tagadd le a tényeket nyomi, a szembesités jár neked az agyad helyett ! Vitatkozás helyett pattogj a udvaron mert mindened elviszi a lidérc !
2023. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes ,én csak egy sima kérdést tettem fel a problémámmal kapcsolatban ,viszont te ebből rá tudtál jönni ,hogy milyen ember vagyok az igen. Nagyon szomorú életed lehet ha anonimként kötsz bele másokba a neten.
2023. júl. 18. 14:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyest, esetleg patkány.

A nyest egy tűlyukon is be tud menni. Kirág, kiás. Élvefogó csapdával lehet befogni, fürjtojás jó csali. Ha megvan, el kell vinni 30+kmre. Megölni nem szabad, védett állat. A mérged sok állatot megölt de a nyestet nem fogja. Azonnal tüntesd el a mérgeket és járj utána hol semmisítik meg mert nem a kukába kell dobni az biztos.

2023. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!