Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Létezik éjszakai pici fekete...

Létezik éjszakai pici fekete madár?

Figyelt kérdés

Nagymamám mesélte( és nem tudom higgyem-e vagy aggódjak,) hogy az erkélyén napok óta éjszaka 9 óra körül megjelenik egy pici fekete madár és a lámpán üldögél, csipog.

Amitől megkérdőjelezhető a sztori, hogy macskaháló van felszerelve, kis lukon tudna csak bejönni, de a mama állítja hogy tényleg nagyon pici. Esetleg fióka lenne? Először denevérnek hitte, de állítólag csipog is. De nem tudja hogy jön be, hogy megy ki.

Én azon aggódok, ha be is jött valahogy akkor beszorult és ott fog éhen/szomjan halni, de mikor voltam nála, nem láttam semmit. Van kinn az erkélyen rozoga szekrény kacatokkal, kuka, szék stb. ami mögé nem tudtam benézni.

Kértem tegyen ki vizet valami tálba.


Ötleteket köszi.


2023. júl. 20. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A denevér csipog.
2023. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ott nála éjszaka és figyeld ki.
2023. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!