Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyire zavaró a hullámos...

Mennyire zavaró a hullámos paoagáj látásának egy nagy képernyős tv működése? Kb max 1,5 méterre van a kalitkától a készülék.

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 10:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, papagájt akartam írni.
2023. szept. 9. 10:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mi van a műsoron!
2023. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Nyilván nem a legegészségesebb a látásának sem, a sugárzás miatt sem. Ki szoktad engedni repülni? Egyedül tartod?
2023. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

A sugárzás meg a tv fénye nem tesznek jót neki.

Idegességet, zavaartságot, hosszú távon daganatos betegséget okozhat. Legyengült immunrendszert.

Miért tartotok tévét....?

Nálunk projektor van. Ha úgy van kedvünk, megnézünk egy jó filmet de eszünkbe nem jutna tévét tartani..nagyon kevés ismerősömnél van tv.

2023. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Miféle "sugárzások" vannak tifelétek a TV látható fényén kívül? Tán valami korabeli CRT projektorokat használtok az múlt század ötvenes éveiből? Nahát - mik vannak!

XD

2023. szept. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
A dobozról beszelek, amit a szolgáltató ad. Amúgy elárulom, minden elektromos készüleknek van egy sugárzása. A kabeleknek is amin az áram jön.
2023. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 (13:52) - amit árulsz, abból én nem kérek. Mellesleg éveket dolgoztam a tisztiorvosi hivatalnak (a szomszédban, nem Magyarországon) az ionizáló sugárzások elleni védelemmel foglalkozó osztályon (főleg az orvosi röntgendiagnosztikai készülékek témájában) - de igazából a nem ionizáló sugárzásokhoz jobban értek mint elektronikával megszállottan sokat foglalkozó személy.

:-)

2023. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Én meg nem kérek a sok szarból. Valószínűleg nem orvosi szempontból foglalkoztál.

Nem jó a papagájnak a tv mellett. Ha egyedül van hagyva, mehet halkan a rádió h ne érezze teljesen egyedül magát.

Az elekroszmog márpedig létezik. Leszarom h te miket bütykölsz szabafidődben, attól még létezni fog.

Érdekes, hogy magyarországon a lakosság túlnyomó része megmondóember és kioktat bármikor bármivel kapcsolatban akár egy egyetemi tanárt is.

Ugye tudod hogy ez irgalmatlanul szarul mutat kívülről?

Egyáltalán mit keresel a madaras rovatban?

2023. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!