Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok kutya karomreszelő...

Ajánlanátok kutya karomreszelő készüléket?

Figyelt kérdés

Van egy jelenleg, de elég gyenge. Ahogy hozzáér a karmához szinte meg is áll. Elég silány teljesítményű; 1 karmát vagy 10-15 percig vágjuk.

Ez van most: [link]

Ehelyett kellene egy nagyobb teljesítményű.


2021. máj. 27. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem használsz karomcsipeszt?

Jobb, olcsóbb, gyorsabb.

Ha bizonytalan vagy, ne vágj egyszerre sokat, úgy nem tévedhetsz.

2021. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is karomcsipeszem van, 1-2000 forintos tétel, izgága kutyának is könnyen vágom a karmát. Annyit kell csak, amennyi túllóg a mancsán, nagyon egyszerű, és 3 mp egy karom, főleg ha még a reszelést is tűri
2021. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van csipesz, de nem engedi a kutya mert régebben belevágtam, egy picit vérzett. A reszelést viszont tűri.
2021. máj. 27. 23:48
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik kutya rendesen setaltatva van, annak magatol kopik a korme es egyaltalan nem kell hozzanyulni!!!
2021. máj. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És mégis ki kérdezett #4? Az állatkínzást meg gondolom leszarod, és semmi jót nem tettél még állatokért, de a karomreszelés/vágás az bizony kiveri a biztosítékot.
2021. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na jó! A kérdésben nem írtam ki hogy van csipeszünk és azt sem hogy napi 3x sétáltatjuk a kutyát, mert irreleváns. Mindössze egy ajánlatot szerettem volna kérni egy kib@$zott reszelőlre. Ha nem tudtok adni, ne válaszoljatok. Kösz.
2021. máj. 28. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan reszelő, ami sokáig bírná és tényleg megérné anyagilag. Én kisgép online áruházban vettem mini köszörűt, ami elég erős volt, de kb fél évig bírta. Nálam sem engedte egy ideig a karomvágót mert egyszer belevágtam és eléggé vérzett. Sokáig tartott visszaszoktatni és ma már tűri, mert tudja, hogy nem fogok belevágni. Nagyon kicsiket vágok és inkább gyakrabban. Hidd el, hogy egy idő után neked is vissza fog szokni a karomvágóhoz, ha tudja, hogy bízhat benned. Nagyon kicsiket vágj és minden egyes karom után dícséret meg jutifali. Így a több órás reszelésből lett egy 2 perces karomvágás, nekik is jobb, hogy nem cseszegeted őket órákig.
2021. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2023. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm, de már rég vettem.
2023. júl. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!