Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet megtalálni a...

Hogyan lehet megtalálni a jégmadarat?

Figyelt kérdés
Itt vagyok a tatai fényes tanösvényen, rengeteg az ember, természetesen szrnak arra, hogy milyen hely ez, és tőlük zengg az egész terület. Sir az összes gyerek, utálnak itt lenni, a szülők mégis ide rángatják őket. Mindegy. Erről majd máshova írok egy kérdést. Az én kérdésem az lenne, hogy egy ekkora területen, ha találok vízparton egy részt ahol 2 3 fa, meg ilyen vízparton lévő bokor levele tiszta fehér, akkor ott valószínűleg a jégmadár szokott vadászni igaz? Szóval szokott lenni egy fix területe ahol halászik, vagy bárhol felbukkanhat? Gondolom ő töltött el itt elég sok időt
2023. okt. 7. 14:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Olyan ágról vadászik, ahonnan jól rálát a vízre. Ezeknél érdemes nézelődni.
2023. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan repül és élénk kék színű, én repülés közben szoktam kiszúrni, és próbálom követni, hogy hol száll le.

És igen, a víz feletti ágakról lesi az áldozatát.

Az embert nem engedi közel, ha sokan vannak, akkor elmegy onnan.


Egyébként nem kell ilyen fancy helyre menni érte, horgásztavaknál vagy Budapesten a Dunánál is lehet találkozni vele.

2023. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikerült ott végül lefotózni.



Tudsz Budapesten konkrét helyet? A hosszúréti pataknál lehet állítólag rendszeresen látni de mégcsak nem is hallom

2023. okt. 9. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott is és a Népszigeten is láttam már többször.
2023. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!