Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek papagájaimmal?

Mit tegyek papagájaimmal?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve tartok papagájokat: 2nimfa, 1 hullámos, 1 rozella és 1 rózsásfejű törpe.

Van egy párhónapos picibabánk, aki a madaraktól néha nem tud aludni. Hiába takarom le őket, hiába sötétítek be a folyosón, nincsenek csendben. Már ott tartok, hogy valahogy meg kéne szabadulni tőlük, de idős madarat már nem szívesen fogad be senki:( Persze a szívem szakadna meg utánuk,de a baba nyugalma előrébb való már!

Mit tennétek a helyemben? Vagy csak a hullámostól szabaduljunk meg, mert annak van a legnagyobb hangja?!


2009. jan. 3. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem éri meg szabadon engedni őket mert nem olcsó játék a madár én már csak tudom,tegyétek egy olyan helyiségbe(pl:garázs ha vann akkor kazánházba vagy valahova) ahol messze van a kicsi gyerektől és nyugodtan tud tőle aludni
2009. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szabadon engedni állatkínzás lenne!Gondold már végig!Hideg van,(eddig mindig /gondolom/fűtött helyiségben voltak,erre meg engedje ki a mínuszokba???)eddig oda volt dugva a csűrük alá a kaja,most meg keresse meg magának?Azt sem tudná,mi ehető meg mi nem!


Garázsba,kazánházba,egyéb "kinti" helyiségekbe ugyanígy, a hideg miatt nem szabad kitenni őket!Előbb kellett volna gondolni erre a lehetőségre,és akkor el kellett volna kezdeni már az ősszel a hozzászoktatásukat!

2009. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szerintem ha eléggé nagy zajt csap akkor le kell takarni negyed órára nem kínzás csak így megérti hogy nem kell csipogni nekem elkussolt mindig
2009. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha jó idő van,vidd ki őket az udvarra,de ne felejtsd el estére behozni ket.

NE takard le őket,inkább keress egy eldugott részt a házban,ahol nem hallatszik ki a rikoltozás.

2009. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!