Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tényleg muszáj ezt? (Kérdésed...

Tényleg muszáj ezt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés
nagyanyám mikor megfürdette a papagájt,nagy nehezen kiveszi a ketrecből,becsavarja 5 törölközőbe és így bugyolálja...csakhogy szegény ilyenkor sokkot kap,az 5törölközőn át totál lehet érezni ahogy az egész teste dobog és remeg :( sztem ez annyira felesleges kínzás,a dzsungelbe maguktól száradnak meg...másik verzió,hogy a ketrecben ,,üldözzük" a hajszárítóval,amitől szintén kikészül
2010. okt. 22. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne csináljátok ezt.Sokot fog kapni és meghal.
2010. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mia franc?:|

papagájt tilos fürdetni!

a mienk megvannak másfél éve, és olyan tisztábak mint a bref.

2010. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hú... na ilyet még életemben nem hallottam XD
2010. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ma 21:53 énse / :O


XD


OMG :D

2010. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 UM4 ***** válasza:

ha a lakásban nincs hideg megszárad magától de ha egy madár akar fürdeni elég ha kap egy olyan tál vizet amiben elintézi maga

mondd meg a nagyinak hogy ha szereti a madarat ne csinálja ezt vele mert bele fog dögleni (a papagáj) :)

2010. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez azért már szadizmus...
2010. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát most mit csináljak...nagyanyám elég öreg és hát ezvan..

csak ezt muszáj megtenni minden fürdetésnél mert múltkor akkora balhé volt,mert azt mertem tenni,hogy:nagyanyámtól megszereztem a bebugyolált állatomat,rögtön kiengedtem.és idegrohamot kap nagyanyám ha nem az van amit ő jónak lát... -_-

2010. okt. 22. 22:07
 8/13 A kérdező kommentje:

az a mániája hogy azért vakarózik annyira mert retkes,ezért fürgeti -.-

nem zavarja hogy szegény papagáj annyira sír hogy szakad meg a szívem...de kajak :(

2010. okt. 22. 22:08
 9/13 A kérdező kommentje:
ja és a legjobb rész: éjszakára a radiátorhoz tette ketrecestül,ketrecre rárakott 1 kötött pulcsit.később a papagájt a helyére mertem tenni,ismér hisztizett,megint rárakott 3 pulcsit...
2010. okt. 22. 22:11
 10/13 anonim ***** válasza:
na én nem szeretnék nálatok papagáj lenni... próbáld meggyőzni nagyanyád, hogy az egy madár, nem pedig baby-born...
2010. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!