Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt tényleg muszáj? (Kérdésed...

Ezt tényleg muszáj? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Multhéten voltam a fogorvosnál, mert fogszabályzót szeretnék mert az első két fogam közt rés van. És már multkor vett is mintát...És most mondta, hogy ott elöl van valami inyfék és azt lekéne metszeni és ugy lehetne fogszabályzóm :( de én nem akarom mert nem lehet valami kellemes érzés..mondjuk adnak szurit is.. de szerintetek tényleg lekéne metszeni onnan felülröl az inyféket? és csak akkor lehetne fogszabályóm??:(:(

l/12


2010. aug. 19. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. A frenulum bemetszése egyszerű, fájdalommentes, és nagyon gyors, csak az injekció kellemetlen. Sokkal rosszabbul hangzik, mint amilyen valójában, és ha az orvosod azt mondja, hogy az kell, akkor valószínűleg kell is, de ha nem vagy biztos benne, kérdezz meg nyugodtan más orvost is. Nem tudom, magán rendelőről, vagy államiról van-e szó, de ha magán, tehát fizetsz a műtétért, akkor sem kaszálhat annyit ezen az egyszerű kis beavatkozáson az orvos, hogy kamuból megérje neki ezt mondani, csak a pénzért. Ha gondolod, szívesen ajánok jó orvosokat. :)
2010. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Magán orvos(:

Valószinű, hogy megkérdezem anyum orvosát is..

Köszi a választ!

2010. aug. 19. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!