Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol van olyan hely Budapest...

Hol van olyan hely Budapest környékén (már, ha egyáltalán van ilyen), ahol madarakat lehet közelről nézni, akár meg is simogatni?

Figyelt kérdés
márc. 14. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zámolyi madárpark például. Simogatni viszont ne nagyon akard őket, tilos benyúlkálni, némelyik madár nagyon erősen tud csípni.
márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fővárosi állatkertben rendszeresen vannak állatbemutatók, köztük madarak is. Amelyik veszélytelen azt korlátozottan és felügyelve simogatni is lehet. Kárókatona, fülesbagoly, holló volt már amit testközelből láttam.

Az állatsimogatóban pedig emuk vannak, de egy zoocsemegével a struccot, a keát és a kazuárt is oda lehet csábítani egy kis rácson keresztüli simogatásra.

márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A madarak nem szeretik a simogatást. Legfeljebb tyúkot lehet. Saját mentett madárfiókáim és vadmadaraim sem bírták a simogatást pedig a pótmamájuk voltam.

Sorry, ezt el kell fogadd. Vadasparkokban, állatkertben láthatsz illetve etetheted a városligeti kacsákat megmosott friss salátával, szemeskukoricával.

márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Papagájón, tyúkon és egyéb haszonállaton kívül semelyik madár nem szereti a simogatást nagyon ritka amelyik eltűri. Nézni viszont sok helyen tudsz a fentebb említetteken kívül akár még a Normafán
márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak nyulaim vannak.
ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!