Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi van velük? (Kérdésed túl...

Mi van velük? (Kérdésed túl rövid, a magy

Figyelt kérdés
Vna két hullámos papagájom és az egyik amit vettüünk 2 hete vakarózott , és most már a másik is. óriási a kalitkájuk de nem mozognak benne, csak ülnek a rúdon. Ja és mit ennek még a tápon kívül? Adtunk nekik sajtot azt csak megszáradva ették a répával nem is törődtek..
2010. okt. 29. 14:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Almát ehetnek? A nagy ketrecet úgy értem hogy magasabb mint 1 m és kb. olyan széles is .
2010. okt. 29. 14:34
 2/8 anonim válasza:
0%

Szerintem depressziósak mert be vannak zárva a kalitkába...

Legszivesebben öngyilkos lenne mind a kettő, de mivel szárnyuk van csak repülni tudnak. Van mégegy lehetőség, mégpedig lehet, hogy terhes.

2010. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom kiengedni őket, mert az egyik mentett és rátámad a kézre ( előtte kb egy térdig érő ketrecben volt egyedül) a másik mint már mondtam 2 hete van meg . Nincs még kézhez szoktatva de azt hagyja , hogy simogassam. nem tudom kiengedni őket sajnos.
2010. okt. 29. 14:49
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és a mentett támadja az újat , pedig az nagyobb nála. Ehetnek almááát??,
2010. okt. 29. 14:50
 5/8 nagyviri ***** válasza:
Ehetnek almát. Adj nekik főtt tojást is, valószínüleg bukni fognak rá. Add oda a héját is, kell a kalcium is nekik.
2010. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nagyviri ***** válasza:
Szedhetsz nekik tyúkhúrt a kertben, vagy adj nekik saláta levelet. Ne csak tápot kapjanak, ezeket próbáld variálni, hamar kibököd, melyikre fognak bukni.
2010. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Almát tegnap és ma is kaptak, az egyiknek ízlik, tápból meg mindig mésfélét veszünk :D Oké akkor saláta levél és főtt tojás a héjjával összetörve :D
2010. okt. 30. 17:19
 8/8 A kérdező kommentje:
a főtt tojás ízlik ekik, most is kaptak :)
2010. nov. 2. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!