Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vajon nekiállnának költeni?...

Vajon nekiállnának költeni? (+ kép)

Figyelt kérdés

Már egy ideje az egyik hím texánom hívja fészekre a tojót, és a tojó be is ül mellé, elég sok időt eltöltenek ott.

A hím folyamatosan búg a tojónak.

Láttuk már őket párosodni is, ezért lehet, hogy le akarja rakni a tojását?

Mellékelek egy képet is, ezt ma délután csináltam róluk.

[link]


A válaszokat előre is köszi! :)


2010. okt. 31. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Apumnak voltak ilyen galambjai (texán és még egyéb más). Én úgy tapasztaltam, hogy ha már a hím kiválasztott egy jó védett kis helyet, és a tojó beült hozzá, akkor hamarosan már tojás is lett. Na persze a párosodás után csak, de azt írtad azon tólvannak. Szóval szerintem hamarosan megörvendeztetnek két tojással.
2010. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*túl vannak
2010. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzájuk, de nagyon szépek!! :D Imádom a madarakat... :D
2010. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: igen túl vannak már a párosodáson, egyszer láttam eddig, de mivel nem figyelem őket folyamatosan, ezért kitudja...;D

Második: Köszike :D Én is imádom a madarakat, főleg a galambokat, ezért is határoztam a tartásuk mellett :)

2010. okt. 31. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jó meleg van a pajtájukban, letojhatnak..

De ha hideg van, ne hagyd meg a tojásokat, ilyenkor már nem nevelik jól a fiokákat, lehet hogy kikelnek és megfagynak, mivel a texanok nem olyan jó szülők:-s

2010. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem viszonylag meleg van, adok nekik egy esélyt, ha mégsem sikerülne rendesen nevelni a fiakat, akkor kézzel felnevelem, szerencsére már csináltam ilyet :)
2010. nov. 1. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Hát ilyet már én is...vagyis, hogy a szülőpár helyett mi etettünk két kisgalambot a testvéremmel. Néha apu is besegített, de mi ketten úgy élveztük, hogy átvállaltuk tőle.

A meleg hely viszont valóban nem árt. Mondjuk azt nem mondanám ki együntetűen, hogy a texán galambok rossz szülők. Nekünk volt egy pár, ahol a hím még hagyján, de a tojó... Ráadásul mindig mind a két fiókát felnevelták, és gyönyörűek lettek.


Sok sikert!

2010. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D Most már a másik pár hímje is hívogatja a tojóját, szóval a végén csak összejön valami :D
2010. nov. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!