Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A bolti tojás ki kel ha olyan...

A bolti tojás ki kel ha olyan madár elé rakom aki szokott költeni? És ha nagyon meleg bundába teszem? Emberek szoktak költeni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem fog ki kelni, mert a bolti tojásokban nincs kakas szem. Azok a tyúkok soha nem láttak kakast. Ha a tyúkot megtojózza a kakas, akkor lesz a tojásban szem, és csak azok a tojások fognak kikelni.
2010. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mivel a bolti tojást tojó tyúk nem szokott kakassal találkozni.
2010. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Hú de egyszerre írtuk le.
2010. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Uhh.. nem tudom milyen idős lehetsz, de szerintem nézz át egy pár biosz könyvet :)

Nem, nem fog kikelni neked a bolti tojás mivel meg kell termékenyíteni, azok pedig nincsenek. Bárhova tehetes, akkor sem fog kikelni :D

2010. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy az első írta.Életében az a tyúk nem látott kakast=nem is fog kikelni semmi a tojásból.
2010. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem. A bolti tojás csak egy petesejt, mert nincs megtermékenyítés mielőtt a tyúk tojja.
2010. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A bolti tojás sosem fog kikelni mert legtöbbször olyan tyúkok tojták, ahol nem volt kakas. Tehát ott csak csajszi tyúkok vannak, pasi nincs. Gondoltam leegyszerűsítésem, mert már maga a kérdés is... :)


Szóval sosem fog kikelni, mert nincs benne kicsi állatka, nem lett megtermékenyítve.


Bundába hiába teszed az nem elég meleg.


Különben pedig amíg a boltban áll bármilyen tojásnak vége lenne, otthon már hiába rakod melegbe, amikor hetekig volt magának a boltban a polcon.


Remélem érthető. Ha pedig kamu kérdés és a humor kategóriába szántad akkor üzenem, hogy a k. anyádat szopasd. Ha komolyan kérdezted nem szóltam semmit.


jah:

Az emberek max. pénzt költenek, tojást nem...

2010. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát azért én sokszor találok olyan kis fekete pöttyöt a tojásban, ha jól tudom, akkor abból lehetett volna csibe. De kívülről (szerintem) nem lehet ezt megmondani, hogy melyikben van és melyikben nincs. A másik meg az, hogy a boltban hűtve tartják a legtöbb helyen a tojást, szóval abból már nem lesz semmi.
2010. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Meg lehet mondani kívülről is melyik tojás van megtermékenyítve. De a bolti tojás, ha van is benne kakas szem kizárt, hogy kikeljen. A csibéket akarsz nevelni ahhoz friss 1-3 napos tojás kell.
2010. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A kis fekete pötty, vagy vér a tojásban nem embrió, hanem a tyúk petefészkéből kerül bele a tojásba egy kis vér, amikor a tojás kifejlődik ott bent. Az nem kiscsibe.
2010. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!