Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vettem 1 hullámospapagájt és...

Vettem 1 hullámospapagájt és nem eszik iszik az önetetőből mit tegyek hogy megtanulja?

Figyelt kérdés
adtam neki a földre eleséget meg vizet kis tálba eleségből evett de vizet nem láttam hogy ivott volna. am ha kiveszem az eleséget és a vizet de csak az ön etető és itató marad nemtudom hogy rájön e magától de félek ha nem jön rá valami baja lesz esetleg.
2010. nov. 1. 07:48
 1/5 anonim válasza:
úgy nem is fog enni,kell neki kalitka,a kalitkába tegyél be etetőt,a rúd mellé ahol allni szokottmeg egy keves fürtöskölest!!Erre azonban nem szzabad raszoktatni,mert az csemege!Ha így sem eszik,írjál!
2010. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van kalitkája meg minden felszerelése
2010. nov. 1. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Még túl félénk hozzá, hogy felfedezze a kalitkáját. Tegyél neki vödörbe magokat, abból fog enni. Önetetőből csak később fog enni.
2010. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A hinta helyett próbáld rászoktatni,hog a rúdon legyen,annak végén pedig ott kell lenni az etetőnek,oda fog szokni!
2010. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az öneteő nagyon gyakran eldugúlhat, és a madár éhen is hallhat. Sokkal jobb az un. "patkó etető".Az önitatóval semmi baj, azt használni fogja, vagy már most is használja.
2010. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!