Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet a hullámospapagájt...

Lehet a hullámospapagájt "fürdetni"?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy szokták őket locsolni,vagy \'fürdetni\'.De elképzelésem sincs,hogy hogyan...vagy nem is lehet,csak igy kinozzák őket?:D Előre is köszi a válaszokat!
2009. jún. 17. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kap egy nagy tál tiszta friss vizet, magától is fürdik...csak a víz ne érjen magasabbra a "bugyijánál"
2009. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi mindig priccelővel locsoltuk nagyon szerette!

2009. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tálkában vizet is rakhatsz be neki, az én egyik hullámosom a kólámba is belefürdött egyszer pimaszul :-D

Meg van szórófejes műanyag flakon, mint az ablaktisztítók, csak ezeket lehet üresen venni, biztos láttál már ilyent, azzal lehet őket locsolni. De pl. amelyik madaraim (hullámosaim és nimfáim vannak-voltak eddig) nagyon kezesekké váltak, volt, hogy bevittem magammal a fürdőszobába tusoláskor, és fröcsköltem rá vizet, és azt is szerette. A fiú nimfáim, amikor fröcsköléses fürdést kapnak, akkor mindig felborzolják a tollaikat, és a szárnyukat a fejük fölé emelik, hogy a szemükbe azért ne menjen víz, nagyon jópofák. :-)

2009. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet spiccrolóval, de ne közvetlenül a madárra, hanem fölé, hogy ráhulljon a vízcsepp.

Vagy beteszed kalitkával (alja kivéve) a fürdőkádba és nagyon enyhén megnyitod a zuhanyt. Majd felé emeled, de ne vidd utána ha arrébb megy, majd visszalép, ha tetszik neki, ez 99%. :) Viszont a víz langyoska legyen, ne hideg, legalábbis ennél az utóbbi változatnál. Majd ha lecsöpögött, akkor visszateheted az alját és viheted a helyére.

2009. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a papagájoknak lehet úgynevezett "fürdőkádat" venni ami egy nagyobb kis tál szerűség és abba engedsz vizet majd lerakod a kalitka aljába és ha gondolja belemegy fürdeni, de gyakran,naponta kell cseréni a vizet benne!

Itt egy cím is:

[link]

itt található egy fürdető így néz ki!

2009. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
12:52 - az ilyen típusút a kalitka ajtajára kell akasztani, semmi esetre se szabad a kalitka aljába
2009. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!