Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudnak a madarak. Khm. Pukizni?

Tudnak a madarak. Khm. Pukizni?

Figyelt kérdés
jó lehet hogy ez kicsit nagyon butaságnak hangzik...de engem érdekelne :D
2010. nov. 12. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem biztosan... minden alkatreszuk megvan hozza... :)
2010. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, azért hullanak le ősszel a gyenge levelek.
2010. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem igen

az én papagájom egyszer akkorát pukizott, hogy csak lestünk, hogy mi van oO nagyon durva volt, meg persze vicces is, utána természetesen dőltünk a röhögéstől. szegény meg csak bambult, hogy mi van xD... nagyon röhejes volt. azóta nem fordult többször ilyen elő..

2010. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Mivel van bélrendszerük (tehát bélflórájuk is) és rovarokkal is táplálkoznak (=hús). Ez olyan mint te amikor hotdogot eszel
2010. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aki eszik, az kakál pisil és pukizik is:) legyen hal vagy ember:).. vagy madár:) legalábbis ha rendelkezik a megfelelő emésztőrendszerrel. egy gilisztából mondjuk nem nézem ki:) aztán ki tudja mekkorákat rotyogtatnak:)nekem ez a véleményem:)
2010. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, ekkor általában olyan szintű indulórajtot vesznek, hogy baromira megjön a kedvük a repüléshez, némelyik egész afrikáig elmegy, pl. gólya...
2010. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden élőlény pukizik :Dxdxdxddxd
2010. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a tengerimalacom is szokott..
2010. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!