Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt éjszakánkén...

Miért csinálja ezt éjszakánként a madaram?

Figyelt kérdés

Napközben nagyon csendes madár. Nincs vele semmi gond. De már 1hete nem tudok tőle aludni. Mindig éjszaka elkezd ugrálni és nagyon hangosan csipogni. Napközben mindig a kis fa rudján üldögél tükörrel játszik. Csak akkor szál le a fáról ha eszik. Ha éjszaka nagyon hangosan csipog és ugrál, mindig odanézek. Olyankor mindig a kalitka alján van és semmit nem csinál.

Nem tudom miért csinálja ezt éjjel de megilyeszt h baja lesz. :( Mintha repülni akarna de sötétben semmit nem lát. Szerintetek miért csinálja?

Köszönöm a válaszokat


2010. nov. 20. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ejszaka le kell takarni a kalitkat, igy tudja a madar hogy aludnia kell. Akarmilyen rongy, torolkozo, kis takaro jo.
2010. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Félhet,nem érzi magát biztonságban.Nem tudom milyen madarad van,de általában a kisebb madarak pl.hullámos papagáj a természetben kolóniában élnek,este szükségük van egymás közelségére ez ad nekik biztonságot.Egyikse akar éjszaka vacsora lenni!

Lényeg takard le éjszakára,akkor megnyugszik!

2010. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy párt:) Hidd el társaslény nem jó az ha egyedül van. Neked milyen lenne ez ő helyébe?
2010. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hullámos papagájom van és már több mint 3éve megvan és mindig egyedül volt. Mostanában csinálta csak
2010. nov. 22. 13:10
 5/6 Beus35 ***** válasza:

Szerintem a figyelmedet akarja felkelteni!

Szerintem takard le éjszakára!

Az enyém éjszaka a hintáján alszik,addig,amíg fel nem kelünk!Ő már megtanulta,hogy sötétben csönd van!!

2010. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint már emlitettem, eddig csendben volt és csak mostanában csinálta ezt. Szerintem nem figyelem felkeltésről van szó, mert többször elesett és az oldalára borult. De már kezd jobban lenni.....
2010. dec. 2. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!