Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Jákó papagáj olcsón?

Jákó papagáj olcsón?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél használtat!
2010. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
xd
2010. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Jobb, ha sehogy, amit olcsón megkapsz, jobb, ha tudod, hogy külföldről hozzák be illegálisan a vadon elfogott madarakat, amik vadak...

100.000Ft alatt ne gondolkodj jákóban, plusz felszerelés.

2010. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele, és azzal is, hogy ez nem illegális uyganis akkor nem lenne enyni tenyésztő aki ezzel fogalkozik. És igen, ezeket a madarakat tenyésztik itthon is, és van olcsóbban is megvana neve is a helynek csak épp smemi más elérhetőség a nevén kívül.:/
2010. nov. 24. 19:42
 5/5 anonim válasza:
Mi most vettük 2 hete 180000ft volt kézzel nevelt szobai röpde 1mX1mX1m 238000. Kerti röpde 8mX6mX8m 498000ft plusz persze a szobai papagáj kiülők nekünk 4 kellett hogy minden szobában legyen darabja kb 35000ft volt. És a magkeverék 2990ft/kg. És még a játékai jutalomfalatok stb tálkák, itatók: 20-25000ft volt. Egy szóval nem került sokba és az állat kedvéért bármit. Akinek meg nincs rá keret szerintem ne vegyen csak hullámost az is papagáj csak kisebb és nem 180ezer csak 5ezer. :) De most komolyan az állat boldogsága a fontos. Jah és plusz ha időd sincs rá akkor annak sincs értelme én itthonról irányítom a cégem csak ritkán kell bemennem de. A tenyésztőnél pont akkor vittek vissza egy jákót szegény megbolondult túl kicsi ketrec, nem foglalkoztak vele, plusz nem számoltak a költségeivel. Majd megszakadt a szívünk a párommal..
2014. febr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!