Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tyúkoknak nem fázik a lábuk...

Tyúkoknak nem fázik a lábuk amikor sétálnak mezitláb a hóba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
De fázik!
2010. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Azért nem fázik a lábuk amiért a kutyáké sem::rendkivül sok hajszálér van a végtagjaikban és az melegiti.
2010. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Hát mondjuk én a hagymásvért nem szeretem, de a húslevest igen, meg a rántottcsirke májat-mellet...

Másrészt viszont sajnálom öket, mert van olyan tyúk ami nagyon ragaszkodó!

mamám még nevet is ad nekik-és a sok becézgetés után egy szép napon pörkölt lesz belöle!!!

Hát most gondoljatok bele!

Biztos fázik a lábuk, de Én sokkal jobban sajnálom öket, mikor egy kamionra fel vannak pakolva, és fulladásig vannak egy ketrecben....

Énn állatbartát vagyok, de ne csináljuk már egy tyúkból presztizs kérdést!!!

Azért tarjuk, hogy legyen tojás, és utána megesszük!

Ki nem szereti a húslevest???

Zoknit meg cipöt nem adhatsz a lábára sajnos!!!

2010. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos fázik nekik. Hómentes helyet adhatsz nekik, egy fedett, szalmával bélelt ólat, ahonnan kilát, mégsem a hóban mászkál.
2010. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy érzékeli a hideget, mint ahogy az is biztos, hogy sokkal jobban tűri, mint mondjuk egy ember. Másképp fejlődött az idegrendszere, másholvan a fájdalom küszöb, stb.

Érdekes dolog ez a hajszálérrel, amit előttem mondtak. Pl. a pingvinek lábában szinte alig van. Mert ha lenne, az túl nagy hőcserélő felület lenne, és kihűlne a madár.

Pont, hogy szinte semmi nincs benne, ami megfagyhatna. Még a víztartalma is nagyon alacsony. (csak érdekesség képpen írtam, bocs az offért)

2010. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15:17-nek.


Én utálom a húslevest.

(nem vok vega)

2010. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!