Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sürgős. Összetehetek vagy fél...

Sürgős. Összetehetek vagy fél órára nimfa papagájt (valszeg fiú) és hullámos papagájt ő fiú, egy kalitkába? Nem bántsák egymást? Egymás mellet eddig nem hederítenek egymásra.

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:
bár a hullámos most elkezdett közeledni felé de a nimfa nem hederít rá
2010. dec. 23. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
ha fiú, akkor lehet, hogy összeverekednek
2010. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Tapasztalataim szerint össze lehet tenni(De hozzáteszem nem vagyok szakértő).


A nimfa papagáj békés,toleráns madár,az esetek nagy részében megtűri a másik fajta madarat is a kalitkájában.

Persze ez nem azt jelenti hogy néha,ha rossz napja van akkor nem mutathatja meg a hullámosnak hogy ki az úr a kalitkában.(De ezt egyébként az azonos fajtájú egyedek is megteszik néha egymással)


A hullámos papagáj alapvetően barátságos madár(bár ez az adott egyedtől is függ)Ezért könnyebben elfogadja az együttélést mint a nimfa.


Régebben én is tartottam papagájokat,csak sajnos már meghaltak.Nekem meg most nincs sok időm foglalkozni ilyenekkel:(

2010. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Adhatok uborkát a nimfának mivel más nincs itthon.
2010. dec. 23. 12:44
 5/7 A kérdező kommentje:
lemaradt a kérdőjel ?
2010. dec. 23. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Adhatsz,elcsipkedi.

Nálam volt nimfa és hullámos együtt gond nélkül.

Általában a hullámos a domináns fél.

2010. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az uborkát nem igazán szeretik. Talán, ha van alma, vagy répa, esetleg főtt krumpli.
2010. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!