Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájnak műtétileg...

Hullámos papagájnak műtétileg ki lehet operálni a hangszálait?

Figyelt kérdés
Állandóan éjjel nappal mondják pedig kapnak enni, inni, sokat vannak kinn és nincs a házban 5 perc csönd. elegem van már
2011. jan. 1. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet de igen kockázatos nem biztos hogy túlélik és eléggé drága műtét
2011. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ajándékozod el őket? Miért akarsz ilyen radikális módszerhez folyamodni? Képzeld, ha a szüleid is elnémíttattak volna, mert sokat beszélsz?
2011. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Platypus ***** válasza:
100%
Cseréld el a madaradat halra. Vagy még inkább szobanövényre vagy plüsspapagájra.
2011. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meingott. Te szadista. o_o Inkább add őket nekem. =)
2011. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki papagájt vesz előtte tájékozódhatna a madár szokásairól. A papagájok hangos, de nagyon kedves madarak. Ajándékozd el őket, más biztosan örülne nekik.
2011. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Neem, dehogy fogom bántani őket :)

De akkor is olyan idegesítő néha ha kicsit csöndben akarok lenni,de nem tudok mert állandóan pofáznak.

2011. jan. 1. 18:01
 7/11 Beus35 ***** válasza:

A papagáj tartás ezzel jár!Sok-sok csiripeléssel!

Szerintem édesek,még ha néha idegesítőek is!

2011. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 8 hónapos nimfapapagájom és most van abban az időszakban amikor gyakorolja a fütyülést tehát egész nap folyamatosan csipog(hangosabb mint egy hullámos). Rajta kívül még egy hullámos és még egy nimfa van a szobámba akik ugyanúgy szoktak csipogni csak nem egész nap. A szobám pedig olyan kicsi hogy az ágyam elfoglalja a felét tehát elég közel csipognak hozzám most is. A másik szobában van még egy királypapagáj is aki aztán tud hangos lenni ha akar. Ja és panelban lakunk.
2011. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És egyáltalán nem zavarnak mert tudom hogy ez a madarakkal jár és nagyon szeretem őket.

Ha téged zavarnak ajándékozd el őket szerintem is.

2011. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem az apukám nem szereti ha csipognak (nappal alszik kb 5 órát este dolgozik ) én le szoktam olyankor takarni szegények! de muszáj....
2011. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!