Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj még nem...

...Gábor... kérdése:

Hullámos papagáj még nem nagyon eszik lágy eleséget. Ez baj?

Figyelt kérdés
A Hullémos paapagájank tegnap kezdtem eladni tojást és répát de csak csipegetnek belőle.Ez azért van mert csak most kezdtem vagy csak egyszerűen nem ízlik nekik?
2011. jan. 30. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
azért van mert ezzekből csak csipeget és szétrágja
2011. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jah értem Köszíí.:).

De az nem baj ha hagy meg belőle?

2011. jan. 30. 14:45
 3/7 A kérdező kommentje:
a felét meghagyja.
2011. jan. 30. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Lágy eleségből a 4 hét alatt mindig annyit kell adni nekik amennyit 30-60 perc alatt megesznek.
2011. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
DE a felét meg hagyják egész nap.meg egy keveset ki is dobálnak az etetőből.
2011. jan. 30. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez így teljesen normális, sőt. Az enyéim elég sokáig rá se néztek, a hullámosok eléggé gyanakvóak az új kajákat illetően. Aztán csak csipegetnek belőle, kiszórják, stb. De ez nem baj, mert a kalit aljából később összeszedegetik. Arra ügyelj, hogy az állaga megfelelő legyen, tehát ne legyen túlságosan "trutyis", ragadós.

Én úgy szoktam etetni a tojásos lágykaját, hogy a kalit alján szétszórok egy jó adagot, és ezt szépen felcsipegetik. Attól nem kell félni, hogy megromlik. Ha ugyanis jól szét van szórva, akkor legfeljebb megszárad. Nálam ez bevált, nem egy kézzel nevelt hullámosom,nimfám, kecskepapagájom ezen cseperedett fel szép, egészséges madárrá.

2011. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszöböm a válaszod.:).
2011. jan. 31. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!