Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfapapagáj vagy kanári?...

Nimfapapagáj vagy kanári? Melyik lenne jobb egy 10 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az hogy te komolyan gondold és ne az legyen hogy megveszitek és mint a legtöbb gyerek csak addig foglalkozol vele amíg új,érdekes majd pár hét után megunod és a szüleidre marad akik viszont nem tudnak vele sokat foglalkozni és egy magányos,szomorú esetleg tolltépős madaratok legyen.
2011. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól írta. Egyébként én még a plüssmackót ajánlanám állatnak egy 10 évesnek, mert télleg csak addig lesz neki érdekes egy madár, amíg rá nem jön, hogy nem lehet megfogni, simogatni és még hangosan rikácsol is.
2011. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tényleg az a fontos, hogy a gyerek foglalkozzon vele. Egyébként meg nem a kor számít. 9 évesen kaptam meg az első hullámosomat. Azt követte nemsokra rá nimfa. Aztán röpdék és egyre több madár. 14 éves koromig foglalkoztam madarakkal akkor sajnos egészségügyi problémák miatt el kellett adnom őket. Viszont tavaly megint újrakezdtem 18 évesen és mostmár semmiképpen nem hagyom abba még betegség miatt se...
2011. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne madarat vegyél, nem egy 9 éves kislánynak való érteni kell hozzá. Mert ha rossz körülmények közt tartod az akár szenvedést is okozhat!
2011. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!