Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi volt előbb? A tyúk vagy a...

Mi volt előbb? A tyúk vagy a tojás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 22:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2011. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nyilván génmutációval keletkeztek a különböző emberek, állatok és növények. Először a tojás volt, valamilyen állat lerakta, de az evolúció folyamán sok-sok év után tyúkká fejlődött.
2011. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
:D
2011. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
lol, ez olyan minthogy, kivolt előbb a csecsemő vagy a felnőtt xD...
2011. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

"ez olyan minthogy, kivolt előbb a csecsemő vagy a felnőtt"

- Bocs, de nem olyan. A csecsemő és a felnőtt EGY FAJON BELÜLI egyedek. A tyúk viszont nem feltétlenül azonos fajba tartozik a tojással. Tojással szaporodnak ugyanis a hüllők is, amelyek fejlődéstanilag MEGELŐZIK a madarakat. Tehát a törzsfejlődés folyamán a tojás volt előbb - SOKKAL előbb, mint a tyúk.


Pedro

2011. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
43%
jajj te nagyon ügyes vagy mit mondjak, most eza tojás is a " tyúktojásra " vonatkozik, hogy az embereknek legyen min veszkedni, ne legyél már annyira okos, hogy túl láss ilyeneken...
2011. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ja, bocs! Nem tudtam, hogy nem szabad látni... :-D


Pedro

2011. febr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat:

először csak tojásom volt (egyszerre kettő), majd később tyúkjaim is ...

2011. febr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A kérdés kérdést szül:



Mit tekintünk (tyúk)tojásnak, amit tyúk tojt vagy amiből tyúk kelt ki?


Ha erre válaszolsz megmondom mi volt előbb.

2011. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A két fapados emberen kívül mindenki jófej :D Az eszébe se jutott a puffogónak,hogy unalmamban kérdeztem meg.

A csecsemő-ember hasonlat szerintem se jó.A segglyuk tetszett. :D

Szerintem volt egy őstyúk amit megerőszakolt egy hasonló genetikával rendelkező dinoszaurusz,és így lett a tojás.Ebből a tojásból kikelt egy strucc,mert annak a feje a mai napig nem valami szép.A strucc pedig fajtalankodott más madarakkal,amiknek hasonló volt a génállományuk,és így lett mindenféle madár. Persze ez is csak vicc de itt annyi a hülye,hogy Én már nem tűnök ki közülük.

2011. febr. 9. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!