Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megeri struccokkal foglalkozni...

Megeri struccokkal foglalkozni ma Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
erdekel a tema es kivancsi vagyok, koszonettel
2011. febr. 9. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hallottam olyanról aki próbálkozott vele de feladta mert nem érte meg. Csak ennyit tudok, magyarázatom nincs rá.
2011. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szomszédomnak volt pár évvel ezelőtt strucfarmja de már feladta nem éri meg.
2011. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

én tengerbiológusnak mentem.

Szerintem megérte.

2011. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cory Rose ***** válasza:
Azokkal mit lehet amúgy csinálni? Én is ismertem régen valakit akinek voltak struccjai, de nem tudom mi lett vele.
2011. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Platypus ***** válasza:
Nagyanyám szomszédjában tartottak, de aztán valami nagyokos kitalálta, hogy a strucc veszélyes állat(a bika meg nem...), és olyan problémás engedélyt szerezni, hogy feladták. Meggazdagodni biztos nem lehet belőle, azt mondják, fura ízű a húsa.
2011. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem elég itt megkérdezni, ezt ki kell számolni. Mit akarsz csinálni a struccból, vagy a tojását akarod eladni? Mit eszik a strucc, stb. stb. stb.


És ami a legfontosabb (mert a mezőgazdaság nem piaci alapon szerveződik, az EU területén bürokratikus szocializmus keretében zajlik a mezőgazdaság): milyen támogatások vehetők fel, milyen adókat kell fizetni, milyen engedélyeket kell kiváltani és ezek mennyibe kerülnek, milyen minősítéseket kell szerezni stb.


Csak mindezek ismeretében lehet megmondani, hogyan jössz ki az üzletből. Bár őszintén szólva nem hallottam róla, hogy az emberek tömegesen strucchúst ennének.

2011. febr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy a strucc jövedelmezőbb, mint a pingvin.
2011. febr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket az oldalakat:


[link]


a google jó barátod:

[link]

2011. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gfero ***** válasza:
biztos hogy megéri ha van kinek eladni a húsát ami elég drága főleg a tojás ára csak egy gond van vele hogy nálunk még nem annyira közkedvelt mint nyugaton ahol elég nagy a kereslet meg persze az ára is
2011. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!