Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi legyen a 2012. év madara?...

Mi legyen a 2012. év madara? Szavazni lehet az MME honlapján.

Figyelt kérdés
A három választási lehetőségről lehet bővebben is olvasni és szavazni az egyikre az alábbi linken: [link]
2011. febr. 12. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia én a vörösvércsére szavaztam szerintem nagyon szép amugy is az egyik kedvenc madaram ugyhogy rá eset a választás
2011. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én az egerészölyvre szavaztam!
2011. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kertünknben rendszeresn van több, mint 6 fekete rig, és támadnak neki a kutyánknak, meg a kisebb madaraknak xD. Én a vörösvércsére szavaztam, mert idén többször is ellátogatott hozzánk egy :D
2011. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egerészölyv.

Megjelenésében és vadászatain megfigyelhető, hogy egy nemes ragadozó madárról van szó. Fordulékonysága és vadászati stílusai miatt sok ember szívébe belopta magát. Sajnos egyre kevesebb van belőle, de azért még messze áll a veszélyeztetett kategóriától. Hál' Istennek!

2011. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindhárom faj nagyon szép és hasznos,én a feketerigóra szavaztam.
2011. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
KROCSOMA legyen
2011. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!