Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen lágyeleség a legjobb...

Milyen lágyeleség a legjobb egy zebrapinty párnak?

Figyelt kérdés
Ma tojták le a második tojást.Kísérleteztem eddig is a lágyeleségekkel,deegyik se jött be nekik igazán.Belecsipegettek és ennyi vagy még ennyi se.Nem tudom mit csináljak velük,mert a fiókák neveléséhez szükség lesz rá.Várom válaszotokat.Megköszönném ha írnátok recepteket ,de tanácsokat is szívesen várok.
2011. febr. 17. 11:05
 1/7 gfero ***** válasza:
71%
Főtt tojást összetörünk belekeverünk egy kis darált kekszet vagy reszelt sárgarépát amit hígíthatunk egy kis tejjel és máris kész a kiváló lágy eleség
2011. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
et is kipróbáltam...
2011. febr. 17. 11:52
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt!de azért köszi
2011. febr. 17. 18:54
 4/7 A kérdező kommentje:
az egyik tojást kidobták a fészekből...:(
2011. febr. 18. 21:19
 5/7 A kérdező kommentje:
az összes tojást feltörték és kidibták a fészekből
2011. márc. 5. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ajaj túlpörgetted a madaraidat.

Főtt tojást csak, az első tojásig add, miután megjelenik az első tojás hagyd abba az adását addig míg ki nem kell az első fióka.

Miután kikelt, akkor adjad továbbra is mindennap!

2011. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekünk


1. alkalommal 4 tojást

2. alkalommal 4 tjást

3. alkalommal 6 tojást költöttek és MINDET ÖSSZETÖRTÉK MEG OTT HAGYTÁK :(


Szerintem vegyél egy darab hím hullámos papaghájt az beszél, ha megtanítod és még aranyos is.

2011. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!