Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfapapagájt hogy érdemes...

A nimfapapagájt hogy érdemes tartani? .

Figyelt kérdés

egyedül vagy párban?

mert szeretnénk is, hogy megtanuljon beszélni..de úgy hallottam hogyha van párja akkor nem fog beszélni.

szóval kérnék véleményt..:)


2011. febr. 27. 16:08
 1/3 anonim válasza:
Igen ez igaz, egyedül tudod megtanítani beszélni. Nyugodtan vegyél nagyon aranyos és ahhoz képest, hogy ilyen kis testű papagáj szerintem nagyon értelmes. Enyém már 8 éve megvan :). Nyáron viszont gyakran legyen kint a teraszon vagy a szabadban ha teheted, hogy ne unja el magát.
2011. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még hozzátenném az előző válaszhoz hogy ha kirakod akkor ne érje közvetlenül a napfény vagy legalábbis ne az egész kalitkát.
2011. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szentesi Szilvia válasza:

Nimfát feltétlen párban tartsd, mert nagyon társas madár!


Ha beszélő papagájt akarsz, akkor nem jó választás. Nagyon ritka, hogy a nimfa beszél, de füttyöket előszeretettel fütyül vissza és jegyez meg.

2011. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!