Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 5 papagájtojásom (kb most...

Van 5 papagájtojásom (kb most kelnek. ) jó az egyik az nem sikerült, de a másik megtört kivülröl, mert ráugrott a papagáj. Szerintetek túl éli? Mert látszik a papagáj a lyukon csak nem tudom él e.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak tojás javítási módszerek. Pl ez. A repedt tojást én egy közel ugyanakkora méretű tojással szoktam javítani.

Az eljárás nagyon egyszerű, a "foltnak" használatos tojást összetörve természetesen vigyázva arra, hogy az a rész amelyik a folt lesz egyben maradjon, az összetört tojás tojásfehérjével bekenem a javítandó tojás sérült felületét, majd ráragasztom a foltot, rövid száradás után mehet vissza a fészekbe.

Ezzel az eljárással a tojás ugyanúgy lélegzik a továbbiakban, mintha mi sem történt volna, viszont a kelésnél több figyelmet érdemel ez a tojás. Ha szerencséd van működik.

2011. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy csak akkor működik ha kicsi a sérülés és még friss. Valamint nem 100%-os.
2011. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sajnos már nem friss.. egy két na mulva kéne hogy kikeljen az első. tegnapi kb a sérülés :S

kellett a papagájoknak ugrálni rajtuk..

2011. márc. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!