Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem lesz bajuk a hullámos...

Nem lesz bajuk a hullámos papagájaimnak?

Figyelt kérdés

Kb 15 db van. Tenyésztem őket.

A jóidőbe ki engedtem a ketrecböl hogy repkedjenek. De amire kimentem láttam hogy a macska eledelt eszik.Lent volt a földön egy tányérba. Volt benne főtt étel.Étel maradék, száraz macska eledel. És azt ették.


2011. márc. 13. 14:24
 1/8 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%
Fészekből kipottyant madarunkat száraz kutyatáppal és macskakonzervvel neveltük fel míg el nem repült.
2011. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 hullámosnak ketrec? Szerintem ennyinek már egy röpde kell. Hogy érted azt hogy csak jó időben engeded ki őket? A lakásban mindig jó idő van(télen is kb. 20 fok van). Figyeld meg őket 1-2 napig hogy ugyanolyan aktívak-e mint eddig,1 lábon alszanak,pihennek-e,a székletük normális-e mert ha igen akkor nincs semmi bajuk.
2011. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen ketrec, nem kalitka.

2x2 méteres.

2011. márc. 13. 15:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam hogy csak jó idöben engedem ki. Mindig kiszoktam engedni öket a lakásba. De most a ketrecböl engedtem ki őket a másik ,kint lévő ketrecbe.Da ha úgy jobban hangzik röpdébe.
2011. márc. 13. 15:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Az idén most először engedtem ki őket a kintibe.
2011. márc. 13. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű huszonéves - A kutya,macska kajában nincs megfelelő kalcium,fehérje,stb. amire szüksége lett volna. Kíváncsi lennék hogy az a szegény vitaminhiányos madárka hogy boldogult odakint miután elengedtétek.
2011. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beus35 ***** válasza:

Szerintem semmi bajuk nem lesz,a macska sem mérgeket eszik!!

Az én volt papagájom mindenevő volt!

Azt ette amit mink,és semmi baja sem volt,17 évet élt!

2011. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak anyóst ne adj nekik minden mást adhatsz
2011. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!