Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfapapagájnak ti milyen...

Nimfapapagájnak ti milyen tápot adtok, és milyen homokot tesztek a kalitka aljába?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a nimfáimnak olyan homokot adok, amiben kagylóhéjak, apróbb homokszemcsék vannak...

Azt hiszem Vitakraft-os, de ebben egyáltalán nem vagyok biztos, és még csak megnézni sem tudom, mert jelenleg nem otthon tartózkodom...:(


A tápok változóak, sosem vesszük szinte az egymás utáni hónapokban ugyanazt a tápot, Vitakratot adunk nekik szintén, de volt mikor azokból a nagyon olcsó "zacskós" tápokból vettünk. Azok is tökéletesek, természetesen vettünk bele "kis zacskós vitaminokat", beleöntöttük a tálkájukba az étellel együtt, majd összekevertük a vitaminokat a táppal.


Üdv.

2011. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
újságpapír+forgács=alom köles+napraforgó=kaja víz=ital
2011. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+ szépia csont ,csőrkoptatónak!
2011. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Mi homokoztunk, de aztán már úgy csináljuk, hogy heti egyszer teszünk egy keveset a kalitkába, amúgy pedig újságpapír van alattunk, mégis teljesen egészségesek, a vitaminok is nagyon sokat segítenek ebben.


Mert a táp mindig vitaminozott (vagy vitaminokkal kiegészített=vitamininozott)!

2011. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. márc. 13. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen
2011. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!