Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerul egy zebrapinty...

Mennyibe kerul egy zebrapinty meg ugy altalaban a tartasa?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 22:03
 1/3 anonim válasza:
Nekem 4 évig voltak zebrapintyőkéim, nem drága állatkák, egy pár kalitkával simán kijön 5000 forintból (talán 3-4 ezerből is). Egy doboz mag kitart legalább egy hónapig, kb. 500 forint, plussz néha nem árt almát, főtt répát, tojást, füvet bedobni nekik, de az gyakorlatilag ingyen van, az ember lecsippent nekik az ebédjéből, vacsorájából.
2011. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem van egy hatalmas kalitka (korabban Sandor papagaj elt benne), de kor alaku. Unio igy meg ugy, meg hogy lelki trauma az allatnak (persze 2000 even keresztul senkinek nem okozott semmit...), de megis mennyire kell tartanom a tulzott szabadidejukkel mit kezdeni nem tudo nyugdijas szomszedoktol, meg a hatosagoktol? Szemely szerint leszarnam, de nem akarok fizetni...
2011. ápr. 10. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem vannak eladó zebráim, de kör kalitkába nem adom.

Tudod, a madarak vízszintesen repülnek és nem függőlegesen. A madaraknak széles kalitka kell, és nem keskeny magas.


Szóval a kalitka méretfüggően alakul. A madarakat magánembertől már 500Ft-ért el lehet hozni. Persze ezek normál méretű, vadszínű, gyűrű nélküli példányok. Boltban azért kicsit drágább, nálunk az egyik üzletben 2500/db-ért láttam.

A kaja 500Ft-tól, ez az alap magkeverék, amit természetesen ki kell egészíteni zöldséggel, gyümölccsel, tojásos lágyeleséggel. Ezek azért nem olyan vészesek árban, ha csak egy párad van, mivel kicsi madarak, eleve nem fér sok beléjük egyszerre.

2011. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!