Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van olyan hím zebrapinty...

Van olyan hím zebrapinty aminek nincs pofafoltja? Milyen gyakori? + 1 kérdés lent

Figyelt kérdés
Hogy vannak a színek öröklődései? Köszi előre is a NORMÁLIS válaszokat :D
2011. szept. 8. 19:19
 1/8 anonim válasza:
Nekem van egy fiatal hímem, 1 hónapja kelt ki és tiszta fehér, se pofafolt, se könnyfolt (bár az inkább ugye a tojónál) nincs rajta! Aztán nem tudom később alakul-e valami, de szerintem ilyesmi marad. :)
2011. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
)Megint én vagyok) Egyébként a szülők pedig hagyományos szürke színűek! A fióka testvére tojóként fehér alapon szürke foltos. Szóval cseppet sem a szülőkre hasonlítanak!
2011. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fehér színváltozaton kívül nincs olyan, ahol a hímnek ne lenne pofafoltja.


Az első válaszolónak: de, a hímeknek is van könnycsíkjuk!


A genetikával kapcsolatban írj konkrét kérdést, mert van nagyjából húsz féle színváltozat és nem csak a szülőket kell ismerni!

2011. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor most elbizonytalanodtam... Van egy fél éves "hímem" és nincs pofafoltja...
2011. szept. 8. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom teljesen fehér. Ha nem, akkor nem hím. De tegyél egy képet róla és megmondom, hogy mi.
2011. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

rendben holnap lehetőleg jön a kép.

Nem, nem fehér, fahéj színű, és csak abból tudom, hogy hím, meg tűz piros a csőre, és a szárnya alatt a barna alapon fehér pöttyök megvannak.

2011. szept. 8. 20:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és vakuval a pofafolt körvonala látszik, de szabad szemmel nem igazán...
2011. szept. 8. 20:37
 8/8 A kérdező kommentje:
csak hétfőn jön a kép, mert kölcsön lett adva... :(
2011. szept. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!