Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A macskám fogott egy kismadara...

A macskám fogott egy kismadarat, ez milyen madár lehet?

Figyelt kérdés
Fele akkora mint egy veréb, a háta halványan vörös szinű, és fekete fehér pöttyök vannak a hátán, a csőre pedig hosszú és hegyes, a farktolla pedig fölfelé áll mint a tyúkoknak. A macskám fogta most, nem bántotta csak ide hozta megmutatni, és ide adta hogy vegyem el tőle, elvettem után felmentem a töltésre és feldobtam hogy repüljön el. Tudott is repülni, de nem annyira mert még fióka lehetett, 20 métert biztos repült. Aztán leszállt a nádasba, szerintetek nem fog elpusztulni egyedül? Lehet hogy a "szülei" nem találják és nem tudják majd megetetni.
2011. ápr. 14. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos valami énekesmadár lehetett. Ha 20 métert már repült, szerintem megy az majd tovább, csak most ez egy sokk volt neki, hogy a macsek elkapta te megfogtad stb..gondolom megnyugszik egy idő után..
2011. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!