Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Csak varjútartóknak! A kb 1...

Csak varjútartóknak! A kb 1 éves dolmányos varjamnak nem akar kinőni a farktolla és ezáltal nehezen repül. Tudtuk vmit ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, mondjuk én levágtam egyszer az evezőt még kiskorában és azóta sem nő, farktolla meg így folyamatosan kopik ahogy ugrál, amúgy elvileg le kéne vdlenie, csak anyi a baj hogy a varjak nagyon lassan vedlenek! Várj
2011. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem kéne vadállatot tartani házikedvencnek.
2011. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm és a válaszra válaszolván én is úgy tudtam hogy majd levedli de már szegénynek egy pár hónapja nincs tolla de majd kiderül!!!


Második: nem vadállat mert kis kora óta nálunk van hisz kiesett a fészekből és egy kedves barátunk hozta őt nekünk, úgyhogy ne ítélj!!!

2011. ápr. 28. 17:51
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Megmondanád, hogy mikor háziasította az ember a varjút? Tudtommal semmikor, tehát vadállat (gyengébbek kedvéért ez azt jelenti, hogy nem háziállat vagy díszállat). Az meg nagyon szép, hoy megmentettétek, csak éppen el kellett volna engednetek, mikor már el tudta látni magát. Garantálom, hogy a természetes élőhelyén nem lenne semmi gond sem a faroktollával, sem semmi mással. Nyílván a bezártság miatt vannak ilyen gondjai.
2011. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Fölöttem! Szerinted ember egy olyan varjú aki gyakorlatilag születése óta velünk van képes ellátni magát?csak h tudd nincs bezárva mint ahogy azt te gondolod úgyhogy fogd vissza magad és ha nincsen érdemi hozzászólásod akkor viszlát!!!!
2011. ápr. 30. 09:28
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok!Aki nem ért hozzá az fogja be!!!:)
2011. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. máj. 4. 14:14
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez igaz aki látás nélkül itélkezik csőr lapos nos mi egy varjút kis korába találtunk a földön fel mentem a fára de a fészket nem találtam persze örökbe fogadtam és fel neveltem el engedtem ahol találtam nagy korába és nem ment el vissza repült a házunk hoz ki mentem a teraszra és nagy meg döbeségemre ott állt elötem azota is itt van teszek ki neki kaját vizet iyesmit :D olyan cukika:)
2011. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Inkább annak csőr lapos, aki nem tud szöveget értelmezni. Mint leírtam, azzal nincs semmi gond, ha az ember talált madarat azért visz haza, hogy megmentse.

Amugy meg arra nem gondoltál, hogy már rég önállósodott volna, ha nem etetnéd?

2011. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
El lehet húzni!!!
2011. jún. 23. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!