Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Csak varjútartóknak! A kb 1...

Csak varjútartóknak! A kb 1 éves dolmányos varjamnak nem akar kinőni a farktolla és ezáltal nehezen repül. Tudtuk vmit ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj? Fáj az igazság? Vagy nem tudtok mit reagálni az érveimre?
2011. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Fáj a baromság és a hozzá nem értés!
2011. jún. 25. 13:31
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja mert te értesz hozzá? Ha értenél hozzá, nem itt kérdezősködnél. Persze egy vadállathoz azért nehéz is érteni megfelelő képzettség nélkül. De nyílván ez téged nem zavar. És az sem, ha esetleg emiatt az állatnak lesz rossz.
2011. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Figyelj én utánajártam de sehol semmi még a legjobb szakemberek sem tudnak semmit mondani ,és mért lenne neki rossz elakartuk engedni és visszajött sőt a többi madár is beakar jönni.
2011. júl. 4. 16:39
 15/15 Ajsa ***** válasza:
100%
Annyira bírom a marhákat! Az az állat amit ember nevel föl nem tud vadászni. Főleg ha nagyon fiatal a madár akár a bevésődés is sérülhet, ha embernek kézeli magát akkor embernek fog udvarolni... és nem fél az emberektől, így ha elengedi valaki akkor veszélyben van. Anyának volt varjúja, kutyasétáltatás közben utána ment. Majdnem megették a kutyák. Valószínű egy ilyen okos ember fölnevelte és elengedte. A legtöbb kiesett varjúfiókát, kilökik a szüleik. Valamiért nem találják megfelelőnek. Ha ezeket az embert fölneveli akkor jó házikedvenc válik belőle. Én is jelentkeztem örökbefogadónak. És föl fogom nevelni, és nem fogom elengedni, mert olyat csak buta nagyszájú divatállatvédő tesz... :S
2012. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!