Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarat ajánlanátok...

Milyen madarat ajánlanátok panellakásba?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam amit lehet egyedül tartani.Esetleg nem tudtok valakit Nagykanizsán,aki madarakkal foglalkozik?
2011. ápr. 28. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a hullámos papagájt ajánlom, nekem is van egy és kevésbé éles a hangja. Pici és nagyon aranyos:)
2011. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zebrapinty, nagyon aranyosak és kicsik is.
2011. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fehér fejű rétisas, vadászsólyom...


Viccen kívül:


Papagáj. Nekem volt egy nimfám, aki még pár szót is megtanult. Néha kiengedtem a lakásba 20 percre, és megtanult rárepülni a kezemre.

2011. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nimfapapagájról vélemény?
2011. ápr. 28. 18:54
 5/8 gfero ***** válasza:
az hogy nagyon hangos pláné a hím.
2011. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18:54- Néha 20 percre? Ha csak nem röpdében tartottad akkor nagyon kevés időt volt kint szegény.Naponta 2 órára kellett volna kiengedned minimum.

Kérdező-Ha kezdő vagy akkor mindenképpen hullámost vegyél szerintem. Halk, könnyű tartani, könnyen szelídül és okos madár a hullámos.

2011. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha elég sokat tudsz vele foglalkozni, akkor lehet papagájt, de borzadok, mikor valaki magányosan tartja őket.

Próbálj egy kanárit, ők nem csapatban élnek, köszönik, megvannak egyedül is. Nagyon szép hangjuk van és egy csomó színváltozatban léteznek.

2011. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hullámost ajánlanám ha kezdő vagy meg hát a kanárit a hím gyönyörűen fügyül de nem hangosan :)
2011. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!