Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen nagyobb papagájt...

Milyen nagyobb papagájt ajánlanátok nekem és a családnak?

Figyelt kérdés
Hullámosaim már voltak, nevelésben már jobb vagyok, de azért egy jákót vagy kakadut még nem mernék bevállalni. Nimfánál nagyobb madarat szeretnék, nagy kalitkába, állandóan kiengedve.. Örülnék ha meg tudna tanulni beszélni, legalább pár szó erejéig, de persze egyébként is szeretni fogjuk..
2011. jún. 5. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, szerintem ez szép, Sándorpapagáj 58cm kb.

Az oldalon találsz képet is

2011. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, a sándor papagáj nagyon szép! Nem tudod véletlenül mennyire zajos?

Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?

2011. jún. 5. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:

előző:

Azt irják hogy közepesen zajos, elviselhető

2011. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a Kis Sándor papagájt tudom ajánlani.Én úgy tudom,képes egész nap dumálni.Párban vedd meg,különben nem lesz kiegyensúlyozott,különböző problémák fognak felmerülni,főleg párzási időszakban,olyankor teljesen bevadulhat ha egyedül van tartva.Interneten is néztem rengeteg videót,és azok a madarak amelyikeknek volt párjuk,feltűnően kiegyensúlyozottabbak,boldogabbak voltak.

Állatkínzás lenne egyedül tartani,bármennyit is vagytok vele.Te sem élveznéd,ha gorillák nevelnének egy kalitkában miután elszakítottak a családodtól,és egyetlen ember sem lenne veled,akivel tudsz beszélgetni,stb.Most képzeld bele magad.Iszonyú lenne ugye?A papagájnak ugyan így szörnyű,ha nem tudod párban tartani ne is vedd meg!

2011. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jogos.. viszont úgy hallottam a kis sándorok nagyon zajosak, igaz ez?
2011. jún. 5. 21:50
 7/8 Swenki ***** válasza:
Igen, a Kissándor hangosabb a nagyobb társánál. Nekem Nagysándorom, fióka kora óta neveltem kézzel, és nagyon ragaszkodó madár lett. Nagyon figyelmes, tanulékony. Ha kiengedem a vállamra száll, az egész család kedvence. De holnap veszek mellé egy párt. Igaz, hogy akkor nem lesz ennyire ragaszkodó, mert ott lesz neki a párja, de az előttem hozzá szólónak igaza van, ezek társas lények.
2011. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tudom hogy írtad hogy nimfánál nagyobb DE szerintem tökéletes választás lenne!nekem is az van és komolyan néha azt hiszem hogy Ő a világ legokosabb papagája!:)
2011. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!