Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a papagájod neve?

Mi a papagájod neve?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy törpepapagájt,és még nem tudom eldönteni,mi legyen a neve,eddig a legszimpatikusabbak a Totyi,és a Márvin.

Jó lenne ha írnátok pár vicces,cuki nevet,esetleg a ti papagájotokét. (:

Köszönöm!


2011. ápr. 29. 18:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem Csuri volt a neve A törpepapagáj értelmes állat, foglalkozz vele sokat. Nem fog az éles hangja zavarni?
2011. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem,mivel alig szólal meg. Egy nagyon csöndes madarat választottam. Teljesen egészséges amúgy,semmi baja,csak egy madárhoz képest hihetetlenül nyugodt. Csak akkor őrül meg,amikor vmitől megijed,na akkor borzasztó tud lenni,de amúgy szinte meg se mukkan. Hihetetlen,hogy egy madár ennyire nyugodt lehet.Én is meglepődtem rajta de nagyon tetszik,én is egy nagyon nyugodt ember vagyok... :P
2011. ápr. 29. 19:10
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha ma kaptad akkor még ne várd hogy csipogjon majd 1 hét múlva kiderül tényleg csendes-e.
2011. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Beus35 ***** válasza:

Gyuri

Pötyike

2011. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az állatkereskedő is mondta hogy nagyon nyugodt madár,szinte soha nem hallja. Mondjuk az egész más környezet,egyetértek,hogy valamivel biztosan hangosabb lesz. ((: De az sem probléma,sőt... ^^
2011. ápr. 29. 21:16
 16/23 TasTóbiás ***** válasza:
Piyu és Pötyi
2011. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nimfapapagájom van. Különleges nevekkel! Kolbász és Topici. :))
2011. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Lajos, Szaniszló, Izsóp, Rudi, Pötyi.
2011. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Ha lány, akkor Dolly, ha fiú és ha zöld akkor Kivi :)

A társastánc nevek is jók papagájoknak: tangó, mambó, szamba, rumba ezek aranyosak nekik :) az amazonom Flóri.

Jó helye lesz nálad a kis törpének, ha ennyit pesztrálod :) Szelidítgesd foglalkozz vele sokat, jó társad lesz:)

2011. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Papika volt.
2011. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!