Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretitek a galambot, mint...

Szeretitek a galambot, mint madarat?

Figyelt kérdés
Arra volnék kíváncsi, hogy kedvelitek-e.
2011. máj. 1. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom velük. Tudom, hogy sokan utálják, de én szépnek találom őket. Etetni is szoktam őket, ha van nálam valami. Az egy másik dolog, hogy mindent összekakálnak, de mégis mit csináljanak? :)
2011. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én imádom, annyira cuki. :D Csak sajnos pofátlanok, mert inkább felbuksz benne, minthogy arrébb menjen. Volt olyan, hogy álltam a megállóban és mellettem szedegetett 3 galamb. Közelebb mentem és a lábammal meglökdöstem a farkát az egyiknek, erre rám néz kb 5 mp-ig aztán folytatta a szedegetést... Már el sem repülnek. :D Tudna beszélni még le is b*szna, hogy mit zaklatom..
2011. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem ők tehetnek róla, hogy elszaporodtak a városokban, és hogy mindenhová odapiszkítanak, ők csak éltek a lehetőséggel, egy jobb élet reményében, és mivel nagyon alkalmazkodóak, ezért egyes helyeken már ők az urak (már a mi városunkat is kezdik ellepni)
2011. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a városban élő galambokra gondolsz, akkor nem.

Viszont van néhány díszgalamb, ami egész szép, de nem tartanám őket.

2011. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon szép, különleges magyar galambfajták is, ilyeneket szívesen tartanék is. Meg a postagalambok teljesítménye is lenyűgöző, hihetetlen milyen távolságok megtételére képesek.

Azonban a városi galambokat nem szeretem. Hozzá kell tenni viszont, hogy nem a madarak a hibásak, hanem azok az emberek akik fél kilónyi kenyerekkel etetik "szegény" madarakat. Mi emberek teremtettük meg nekik azokat a feltételeket, amelyek közt remekül érzik magukat. Egyszóval csak magunkat okolhatjuk a galambok károkozásáért.

2011. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem itt Pesten kifejezetten tetszik az, hogy annyira szelídek. Leszívesebben néha dobnék nekik egy két darab kenyeret, de tudom, hogy azzal ne használok, csak ártok.


Egyik reggel munkába menet láttam gubbasztani egy galambot a járda szélén. Nagyon sajnáltam, de tudtam, hogy mi lesz a vége....délutánra sajnos bekövetkezett, hazafalé jövet láttam. Nagyon rossz kedvem lett...pedig "csak" egy galamb, és van helyette 1000 másik...azt mondják....

2011. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ui.: tudom, hogy túl érzékeny vagyok.
2011. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gfero ***** válasza:
én szeretem őket nagyon szép állatok nekem legalábbis tetszenek kb.50db-om.van 5 fajtából.
2011. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NanoBattery ***** válasza:

Azok a Galambászok és koca galambászok hibája mind ez, kik nem gondoskodnak róluk megfelelően, és miután pénzszűkébe kerülnek, basznak szó szerint rájuk !:(

Aztán mit tehet szerencsétlen állat, ha a tálja üres és a gazda baszik rá, beindul az ösztön, mint a gazdátlan kutyánál az eredménye meg ez, hogy mindenki a Galambot üldözi, öli és ”nyírjuk ki Őket”… !:(

Szegények csak az élet ösztöneiket követik, hisz élőlényekről beszélünk, még a baktérium és vírus is így működik, akár tetszik, akár nem. :(


Az életben maradási ösztön (GéN) minden élőlényben benne van... !:(


Lehet kövezni !:)

2011. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!