Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik a jobb fajta papagáj?...

Melyik a jobb fajta papagáj? A rozella vagy a nimfa?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha ezt leírnátok életmentők lennétek.
2009. márc. 10. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Én a nimfát nagyon szeretem! Ha egyedül tartod nagyon barátságos tud lenni és esetleg még beszélni is fog, ha sokat foglalkozol vele!
2009. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Helló

Nekem mind kettő van és én a nimfát tudom ajánlani, mert sokkal olcsóbb és tenyésztés miatt is jobb, mert évente többször is költ, DE a rozella csak évente egyszer ha költ.( a rozella kb. 7500ft/db a nimfa kb. 3000ft/db.

2009. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
volt ninfánk, anyám mindig lerövidítette a szárnytollait, de épp annyira, hogy még tudjon repülni (semmit nem érez belőle az állat), ha elég tágas nappalitok van szabadon lehet ereszteni, és egy két hét alatt rá lehet nevelni, hogy a kalitka tetején tartózkodjon, betartja, okos állat, ez a kompromisszum, néha-néha repül egy kört, de nem piszkít össze semmit amit nem szabadna. Viszont szárnyvágáshoz készülj fel bőrkesztyűvel, illetve ha nincs a kalitkán, akárhol van zavard le onnan, vagy zárd be a kalitkába bűntetésből. Szellőztetésnél szintén be kell zárni, mienk beszélni nem tudott de reggel határozott biológiai ébresztő volt szundi nélkül.
2009. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
44%
Figyelj izlések és pofonok. Igen az áruk különbözik, de ha megszeldited bármelyiket ugyanolyan házikedvenc válik belőlük. A nimfa bóbitás (ez a legkisebb fajta kakadu), a rozella pedig a szivárvány minden szinében pompázik. Beszédre mindkét faj buta ezért te döntsd el melyiket választod.Hogy éreznéd magad ha levágnák az ujjaidat?
2009. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
már ne is haragudj, de a tollai megrövidítésével az állat nem érez fájdalmat, max olyan érzés, mintha vágnának a hajadból, nem is értem, hogy 96%-os aránnyal hogy írhatsz ilyeneket, inkább legyen az állat rövidebb (egy, fél centivel) szárnytollakkal minthogy végig be legyen zárva, dehát nem én döntök....
2009. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!