Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Honnan lehet hozni kiskacsát?...

Honnan lehet hozni kiskacsát? (nem kajának)

Figyelt kérdés
hobbiállatnak!
2011. máj. 8. 11:10
 1/10 anonim válasza:
A legjobb hogyha kelteted nekemvan tojásom h érdekel. Egyébként bárhonnan lehet hozni legegyszerűbb mondjuk lemenni az ónodi vásárba.
2011. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és lehet tartani úgyhogy szelíd?és hagyja h simizd?
2011. máj. 8. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy pár kiskacsám, csak sajnos oda kellett adni másnak, ahol laktunk az nem volt alkalmas állatok tartására(nem volt kertünk). Ha adsz nekik kaját meg szeretgeted őket, akkor írtóan hozzádnőnek. Folyton követnek, hápognak neked stb.. Nagyon aranyosak tudnak lenni :D
2011. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem!köszi!:)
2011. máj. 8. 11:32
 5/10 anonim válasza:
persze h lehet úgy tartani de ahhozaz kell hnálad keljen ki és egész kis korától te neveled é soat van a kezedben
2011. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló rosszul tudja, ez csak tévhiedelem. (tapasztalat)
2011. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én ma vettem Pusztaszabolcson, 7 kislibát.Ott árultak kacsát is és csirkéket is. Általában Minden Vasárnap reggel 7-öl 11-ig ott vannak. Nem tudom hogy hol laksz,én csak egy tippet írtam,esetleg a telefonszámát megadhatom az árusnak ha érdekes valaki számára.
2011. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mevikk ***** válasza:
Szezonban olcsó és jó kacsákat lehet kifogni a piacon
2011. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát!:)
2011. máj. 9. 19:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz de mi le szoktunk menni a Földvári vásárra és ott szoktunk venni!Ha kacsát akarsz tartani csak azt tudom válaszolni csak akkor hogy ha sok szabad időd van mert sír ha egyedül marad szóval ha nincs sok szabad időd ne vegyél vagy 2-öt mert akkor nem lesz magányos ja és persze meg lehet szelidíteni meg simizni is!de arra készülj fel hogy utánad fog rohangálni!:D nekem kislibám volt és futott utánam mint 1 őrült!:)
2011. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!