Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dél budai, budapest déli...

Dél budai, budapest déli vonzáskörzetében lakók! Ajánlanátok olyan kertes házas, kisgyerekes családnak való környéket ahol érdemes házat keresni?

Figyelt kérdés

Légyszi úgy irjátok le hogy rá tudjak keresni a neten.

Olyan részen keresek ami nem túl drága, kicsi a forgalom, de ha lehet van közeli játszótér,ovi. A férjem budaörsön dolgozik,közelebb akarunk menni, de az örült drága hely.


2011. jan. 4. 23:30
 1/3 anonim válasza:
Mi nem rég költöztünk a 2.kerületbe.Biztonságos,csendes,van bölcsi,ovi,suli és a Moszkva tér is csak 10 percre van.Az emberek előzékenyek,ilyet még sehol a városban nem tapasztaltam.Sok gyermekes család lakik a környéken.A játszóterek igényesek.
2011. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nézzétek meg Nagytétényt. kicsit posszant környék, én spec pont azért gyűlöltem mert kint van a halál faxán, és busszal egy óra volt bejutni a városba, de gondolom nektek mások a preferenciáitok.

nos, vannak játszóterek, boltok, bölcsi, ovi áltsuli.

közel van a Campona, tesco.


ha a férjed kocsival a jár, akkor hamar be tud érni melózni.


nézd meg ezeket, nem tudom, hogy neked hol kezdődik a drága...

[link]

2011. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg a linket!
2011. jan. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!