Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hát nem aranyos? (videó)

Hát nem aranyos? (videó)

Figyelt kérdés

Gondoltam csalok egy kis mosolyt az arcotokra. Én behaltam a videón,főleg amikor hintáztatta a másik papagájt. :D

http://www.youtube.com/watch?v=VD_WVRngolM&feature=related


2011. jún. 17. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Wááá, én is akarok egy hullámos papit:D
2011. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
de édes, hogyan táncol :))))
2011. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy falat az egész mégis mennyi minden van benne.
2011. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Amúgy elég jó dolguk van ezeknek a papagájoknak. Ha már nagykorú lettem én is tuti csinálok majd ilyen madárszobát,ami tele van játékokkal meg mindennel. :D


Már a papagáj feje maga nagyon durva.Olyan cuki,hogy nem hiszem el.

2011. jún. 17. 10:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Hogyan tudták kivinni a kertbe? Úgy tudom, még a legszelídebb, és leggazdihozkötődőbb madarak sem behívhatók kintről...
2011. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy egy kis zsineget kötött a lábára.
2011. jún. 17. 10:50
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet..:) Hihetetlen, milyen okos ez a madár...
2011. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bizony. Biztosan a gazdája szíve csücske. :P
2011. jún. 17. 11:06
 9/18 anonim ***** válasza:

Úgy tudták kivinni hogy szegényeknek levágták a szárnytollait. Valószínű hogy azért hogy ki tudják vinni őket de ez akkor is állatkínzás szerintem mert ha egy szobát be tudtak rendezni nekik akkor egy óriási kalitkát is vehettek volna nekik kintre ahelyett hogy röpképtelenné tették őket.

A lábra kötött madzag nem biztonságos mert ha hirtelen elrepül a lendülettől megrándulhat a lába de akár le is szakadhat.

2011. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hol látszik, h levágták a szárnytollait? Megnéztem a videót mégegyszer, de nem látom. Nem kötözködés, csak érdekel, hogy később fel tudjam ismerni.
2011. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!