Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aranyos ez a videó? Roti és...

Aranyos ez a videó? Roti és kisbaba

Figyelt kérdés

Szerintem írtóra aranyosak. És ez bizonyíték,hogy nem minden roti egy fenevad:)

http://www.youtube.com/watch?v=OPQqy3s9lnI&feature=related


2009. okt. 7. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
aranyos :)
2009. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%
en nem hagynam!!!!JOBB FELNI MINT MEGILYEDNI!!!!
2009. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

ari :)

És én is egy ilyen "fenevaddal" nőttem fel 7 éves korom óta. El kell mondanom h úgy vigyázott rám, mint a saját anyám. Sőt jobban.

Az én gyerekem is egy roti mellett fog majd felnőni, mert nála jobban senkinél sincs nagyobb biztonságban a gyerekem...

2009. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
19:42-vel egyet értek
2009. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Roti love ♥
2009. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekünk is volt rotink kb 10-11 éves voltam. nagyon szerettem :) és kb azt is hagyta volna, ha leszúrom 1 késsel :D
2009. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyébként...szerintem a roti is nagyon szelíd állat. Persze mindenki azt mondja h önfejű, meg vad, meg h hamar az emberre támad. EZ részben igaz, de sztem egy csivava is képes megtámadni a gazdáját ha nem megfelelően van nevelve.

És mint a videón látszik, ez a roti a sajátjaként kezeli a kisbabót. Végülis a szájábalép a gyerek, meg nyúzza őt, mégsem eszi meg :)

SZóval ez a videó tükrözi h a rotik igenis jófejek,és gyerekszeretők!!!!

2009. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A videó mellett a készítő feltüntette: 100%-ban ilyen jól viselkedik a gyerekkel és SOHA nincsenek együtt felügyelet nélkül. Egy ilyen pici gyerek inkább zsákmány-méret, tehát már olyat nem hagynék, hogy 'birtokolja' (mellső lábakkal fogás, ráfekvés, fej rátét, stb.). Efelett nem elsiklani, egyébként egyetértek. ;)
2009. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!