Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék fürjeket. Mit...

Szeretnék fürjeket. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Milyen eleség kell nekik?Szapora faj?Hogy tartsam őket?
2011. jún. 22. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez lesz az első fürj tartással kapcsolatos élményed, jobb, ha kicsiben kezded. Egy kisebb „csapat” is megteszi, amíg bele nem zökkensz a fürjtartás kerékvágásába. Mielőtt még megpróbálnád kikeltetni saját fürjeidet, járj utána az engedélyekre vonatkozó helyi és állami jogszabályoknak, és derítsd ki, nem-e tilos a fürjhöz hasonló vadon élő teremtmények tartása. Mindezek ellenőrzése nélkül, elkerülhető hibákat követhetsz el, amelyek igen jelentős költségeket vonnak maguk után.


Egy fürj szárnyfessztávolsága 32 36 cm, ehhez nem elég ketrec, ehhez mindenképpen nagy röpde kell!A fürj évente kétszer-háromszor költ.Beírod a google-be hogy fürj és máris látod minden kérdésedre a választ!!

2011. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Japánfürjre vagy kínai törpefürjre gondoltál? :D
2011. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Japánfürjre gondoltam.Azok kicsik,meg sztem nem kell hozzá engedély,mivel ezeket a tojásukért is szokták tartani.Vagy nemtom.
2011. jún. 23. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá engedély, de sajnos én a törpefürjekben tudtam volna segíteni, a japánfürjekhez nem érten bocsi, de sok sikert hozzá :D
2011. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gfero ***** válasza:
megéri tartani de sokat kell velük törődni bár minden állattal kell.csirke tojó táppal kell etetni de olvasd el ezt .ez egy nagyon megbízható tenyésztő [link]
2011. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!